خرید گیم تایم

درباره خدمات شبکه

شرکت ارتباط گستر آژیراک با مشارکت جمعی از مهندسین باتجربه و جوانان پیشگام در صنعت فناوری اطلاعات و با هدف رشد و ارتقاء سطح علمی ، فنی و مدیریتی در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد.
آژیراک با هدف گام برداشتن در مرزهای فناوری اطلاعات با نوین ترین راهکارهای فناوری آماده ارائه خدمات در این حوزه میباشد.
ما خلاقیت و نوآوری را سر لوحه فعالیتهای خود قرار داده ایم.

آژیراک را بیشتر بشناسید

ما می دانیم که رضایتمندی از خدمات بر روی کیفیت تیم فنی ارتباط گستر آژیراک تاثیر گذار بوده و به همین دلیل است که همواره در این صنعت متمایز بوده و بر روی تخصص خود بسیار عالی سرمایه گذاری کرده ایم تا این اطمینان حاصل شود که مشتریان بالقوه مان از بیشترین و بهترین دانش و خدمات برجسته این صنعت بهره مند شوند، تیم فنی ارتباط گستر آژیراک تجربه زیادی در طراحی و پیاده سازی خدمات شبکه، کامپیوتر و دوربین مداربسته، امنیت، برنامه نویسی، مجازی سازی دارد و همواره راه حل های جامع، نوین، هوشمندانه و مهمی در کسب کار ارائه داده است،

ما در شرکت ارتباط گستر آژیراک چالش هایی که صاحبان کسب کارهای بزرگ و کوچک دارند را شناسایی کرده و به آنها طرح هایی با توجه به تجارتشان پیشنهاد می کنیم. بیشترین تمرکز ما بر روی جلب رضایت، آسودگی و اطمینان خاطر شماست. شرکت ارتباط گستر آژیراک با هدف ارائه خدمات شبکه، کامپیوتر و دوربین مدار بسته ، برنامه نویسی، امنیت پا به این صنعت گذاشته و خود را موظف می داند که تمام تلاش خود را بر روی خدمات بیشتر و کیفیت بهتر قرار دهد تا صاحبان کار بتوانند از شبکه های مدرن و پیشرفته در حوزه ی فعالیت خود استفاده کنند.

این گروه دارای بالاترین مهارت های فنی و حرفه ایی بوده که از همان ابتدا با هدف ارائه کلیه خدمات با بالاترین سطح کیفی ممکن در جهت ایجاد سرویس‌های مطلوب تمامی بستر‌های مورد نیاز را فراهم کرده است.

در یک نگاه

پیاده سازی شبکه های دامین، مجازی سازی / پیاده سازی شبکه های وایرلس/ طراحی و پیاده سازی زیرساخت شبکه، برق، تلفن/ طراحی و پیاده سازی سیستم های حفاظتی/ طراحی و پیاده سازی سیستم های هوشمندسازی اماکن/ برنامه نویسی تحت وب و اپلیکیشن

خرید گیم تایم